Haber
Göztepe Voleybol 78 gün sonra kaybetti
![](https://haber-mesudiye.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/goztepe-voleybol-78-gun-sonra-kaybetti-Luu19wpc.webp)
Göztepe Voleybol, TVF Kadınlar 1. Ligi’nde 78 gün kaybetti. Böylece sarı-kırmızılıların 10 maçlık galibiyet serisi sona erdi.
TVF Kadınlar 1. Ligi’nde yer alan Göztepe Voleybol, ligdeki ilk yenilgisini 3. hafta Muratpaşa maçında yaşadı, Göz-Göz o maçın ardından toparlanarak 10 maçlık galibiyet serisi yakaladı. Sarı-kırmızılı ekip, dün Muratpaşa ile bu kez rövanş maçında karşı karşıya geldi. İzmir temsilcisi maçı yine kaybetti ve galibiyet serisi sona erdi. Göztepe Voleybol mağlubiyete rağmen 35 puanla liderliğini sürdürüyor. – İZMİR