Haber

“Spora Dokunmadık Gönül Kalmasın” projesiyle Giz’de çalışmalar sürüyor

Kütahya’nın Gediz ilçesinde ilk tırmanma duvarı Sporİlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu’nda sporseverlerin hizmetine sunuldu.

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Muhammed Keskin, Kaymakam Hakan Alkan’ın destekleriyle açılışını yaptıkları tırmanma duvarını vatandaşların hizmetine sunduklarını belirterek, “Gençlerimizi spora yönlendirmek için yatırımlarımız devam ediyor. Bu kapsamda spor salonumuza tırmanma duvarı ekledik.

Kaymakam Hakan Alkan’ın destekleriyle kapalı spor salonu tesisimizde devreye aldığımız tırmanma duvarı 10 metre yüksekliğinde ve 55 aparattan oluşuyor. Hayırlı olsun” dedi.

İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde spor yatırımlarının devam ettiğini belirten Müdür Keskin, “Sağlıklı toplum gelişimi için spor adına yatırımlar yapılıyor. Bu kapsamda Gediz Spor Kompleksi futbol sahası yenileme işleri ve atletizm pisti yapım işleri yapılıyor. Bu çalışmalar da en kısa sürede tamamlanıp hizmete girecek.

Keskin ayrıca, “Sporla Gönlümüze Dokunmadık” projemizle spor okullarımızda cimnastik, tekvando, futbol ve voleybol branşlarında antrenörlerimizin özverili çalışmaları ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu