Haber

Nagihan Karadere ne kanseri? Nagihan Karadere’nin hastalığı nedir?

Nagihan Karadere ne kanser ne de Nagihan Karadere’nin hastalığı ön plana çıkıyor. Kanser sürecini anlatan Karadere, canlı yayında duygusal anlar yaşadı. Beyaz TV’de yayınlanan ‘Ben Söylemesem’ programına konuk olan Nagihan Karadere, hangi kanser ve hastalığa yakalandığını merak ediyor. Nagihan Karadere ne kanseri? Nagihan Karadere’nin hastalığı nedir? Detaylar burada…

NAGIHAN KARADERE NE KANSERİ?

Geçtiğimiz haftalarda rahim ve meme kanseri olduğunu öğrenen Nagihan Karadere, bugün katıldığı canlı yayında Survivor sürecini anlatırken duygusal anlar yaşadı. “Survivor hayatımı alt üst etti” diyen Karadere, 1 yaşındaki bebeğini kundakta bırakıp yarışmaya gittiğini söyleyerek ağladı.

NAGIHAN KARADERE HASTALIĞI NEDİR?

Göğüs ve rahim kanseriyle mücadele eden Karadere, sağlığı hakkında şunları söyledi: “Survivor’dan döndüğümde bağışıklık sistemim çöktü. 15 gün yataktan çıkamadım ve çok ağladım. Her tarafım zona oldu. Üzüntüden ve böbrek taşım düştü diye düşünürken kanseri öğrendim.” Hastanenin başındayım. Yurt dışından getirilen geliştirilmiş ilaçları kullanıyorum. Sporcu olduğum için vücudumdaki en ufak bir sorunun ne olduğunu görebiliyor ve anlayabiliyorum. Kendimdeki sorunları fark edince hemen doktoruma gittim. Survivor’da steril olmayan bir ortamdan geldim. Hastalığımın Survivor’la hiç alakası yok, konuşulduğu gibi” dedi.

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz haftalarda katıldığı Survivor Panorama’da yarışın sahte olduğunu söyleyerek Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğunu eleştiren Nagihan Karadere hakkında, “Nagihan birinci olamadığı için üzüldü. Hangi özelliği olduğunu anlayamadım. ilk giren o olurdu.” Ilıcalı’nın bu sözlerine çok kırıldığını söyleyen Karadere gözyaşlarına hakim olamadı ve “Survivor hayatımı alt üst etti. 1 yaşındaki çocuğumu terk ettim, evliliğim bitti. Bebeğimi evde bıraktım. kundaklayıp Survivor’a gittim.Acun Bey’in o sözleri bilerek söylemediğini biliyorum.Bu kadar zahmetle rekor kırdığım bir olayda bunu söylemek üzücü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu